01

O nás

MEDIALIFE, s.r.o. je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá chce určovať trendy pomocou inovatívnych technológií a prinášať ich na slovenský a český trh.

Sme hrdý exkluzívny partner rakúskej spoločnosti Mindbreeze GmbH (pre Slovensko a Česko), ktorá je európskym lídrom vo vyhľadávaní v podnikových dátach a na internete s dôrazom na rýchlosť a intuitívnosť vyhľadávania. Naše riešenie ponúka konsolidovaný pohľad na podnikové znalosti ako podporu pre rýchle rozhodovanie vo všetkých obchodných aspektoch.

Mindbreeze InSpire vyhľadáva v podnikových dátach (big data) a podporuje znalostný manažment (knowledge management). Naše riešenie „rozumie“ informáciám a poskytuje konsolidovaný podhľad na podnikové znalosti – bez ohľadu na to kde (zdroje dát) a ako (štruktúrované, neštruktúrované) sú dané znalosti (dáta) uložené.

Mindbreeze InSpire už v štandardnom riešení ponúka viac ako 450 konektorov, otvorených rozhraní a možností konfigurácie, predovšetkým pre adaptáciu relevantnosti a zasadenie do kontextu. Komplexná sémantická analýza (samoučiaci systém) zaisťuje pochopenie obsahu. Táto technológia zákazníkovi poskytuje ucelený a vždy aktuálny (v čase) pohľad na akúkoľvek zadanú tému ako napríklad obchodné prípady, zákazníci, produkty a pod.

Ponúkané služby:
Sofistikované vyhľadávanie v dátových zdrojoch, Automatizovaná klasifikácia doručenej pošty, Organizovanie športových podujatí, Marketing, Grafické práce, Inovatívne technológie, Webdizajn, Reklamné predmety